Prezentacja Familo

Nowatorski projekt oszczędzania i zarabiania.

Projekt Familo oferuje produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Tanie zakupy, to nie jedyna korzyść. Kolejną możliwością jest zminimalizowanie kosztów zakupów do 90% ich wartości, a przy odrobinie wysiłku wygenerowanie dodatkowych dochodów.

Familo jest również sposobem na dochodowy, biznes dla Ciebie i Twoich najbliższych. Przy czym koszt rozpoczęcia i ryzyko w przypadku Familo są równe zeru. Familo jest przykładem firmy z wizją stworzenia komplementarnego, a zarazem prostego i skutecznego programu premiowego dla grup zakupowych. Założyciele firmy dostrzegli, iż pomimo działania na rynku licznych podobnych projektów biznesowo – handlowych, każdy z nich zawiera cechy, które można znacznie polepszyć lub całkowicie zmienić w celu poprawienia i usprawnienia efektywności biznesu.

Korzystanie z Familo jest całkowicie bezpłatne i nie niesie ze sobą żadnych dodatkowych obciążeń. Wystarczy szybka i łatwa rejestracja w programie. Jest to program zakupowy, więc pierwsza korzyść, to tańsze zakupy. Zastanów się teraz ile Twoich ciężko zarobionych pieniędzy zostawiasz w zwykłych sklepach czy marketach robiąc codzienne zakupy? Rejestrując się w Familo już od teraz możesz swoje zakupy robić bez wychodzenia z domu.

Program premiowy Familo Polska oparty jest na Muliti Level Profit Share (MLPS) czyli w dosłownym tłumaczeniu – wielopoziomowym podziale zysku z obrotu firmy. Tu dochodzimy do najważniejszej korzyści jakie oferuje firma Familo. Nic nie sprzedając, a TYLKO ROBIĄC ZAKUPY, które i tak do tej pory robiłeś gdzie indziej i polecając tą formę zakupów innym możesz wygenerować rabaty, które nie tylko całkowicie pokryją koszt Twoich kolejnych zakupów, ale zapewnią Ci stałe dochody w postaci premii od obrotu Twojej grupy konsumentów Familo.

Poznaj korzyści

  • Brak kosztu związanego z rejestracją – „0” PLN za rejestrację.
  • Produkty, które znasz i nie musisz ich sprzedawać (towary znanych marek i firm)
  • Atrakcyjne ceny zakupu nawet w porównaniu do sklepów wielkopowierzchniowych (KONKURENCYJNE CENY, RABATY, PREMIE).
  • Bezpłatna dostawa kurierem w dowolne miejsce na terenie całej Polski (kurier gratis pod Twoje drzwi) za zakupy wartości 150 PLN.
  • Możliwość uzyskiwania upustów na bazie zamówień swojej grupy zakupowej (prowizja od obrotów grupy).
  • Możliwość uzyskania znaczącego dochodu (rosnące dochody w czasie).
  • Unikalny plan marketingowy (proste i jasne zasady).
  • Rejestrując się w Familo już teraz możesz zacząć zarabiać więcej – jednocześnie wydając mniej. Nie trać czasu.


NetBiz

Poznaj nowy wynalazek Familo!